Sportowe przyczepki do roweru

przyczepka do roweru dla dzieci

Sportowa przyczepka do roweru dla dzieci to najlepsze rozwiązanie, jeśli chcemy aktywnie spędzać czas z cała rodziną. Jeśli masz jedno lub dwójkę małych dzieci i planujesz jak najszybciej pokazać im świat, możesz wybrać nowoczesny oraz lekki model pojazdu do jazdy po mieście i w terenie. Przyczepka do roweru pozwoli szybko zarazić dziecko miłością do sportu i turystyki.

Nawet jeśli dziecko uczy się już jeździć samodzielnie, podczas dłuższej wycieczki rowerek trójkołowy lub doczepiane kólka nie są najlepszym rozwiązaniem. Zamiast tego dziecko może podróżować bezpiecznie i wygodnie razem z rodzicami w przyczepce. Sportowe nowoczesne modele są lekkie, wytrzymałe i stabilne. Dzięki dodatkowym akcesoriom zapewniają komfort młodym pasażerom i ich opiekunom. Przyczepkę można też łatwo złożyć i transportować.

Przyczepki dla jednego dziecka i dla rodzeństwa

W ofertach producentów dostępne są nie tylko przyczepki pojedyncze, ale również modele przeznaczone dla dwójki dzieci. Przyczepki podwójne to najlepsza opcja dla rodzeństwa, również jeśli dzieci są w różnym wieku i różnią się wzrostem oraz wagą. Dobrze wyważona przyczepka do roweru dla dzieci o stabilnej wzmocnionej konstrukcji pozwoli transportować dzieci przy nierównym obciążeniu.

Przyczepka Croozer Kid 2

Kultowa przyczepka Croozer Kid 2 przeznaczona jest do przewożenia dwójki dzieci przy maksymalnym obciążeniu do 45 kg. Kabinka jest przestronna i wygodna mimo. Przyczepka Croozer wyposażona jest też dodatkowo w pojemny bagażnik. Model posiada szereg zabezpieczeń, jak automatyczny system zamykania, specjalne multifunkcjonalne oświetlenie, pasy bezpieczeństwa i unowocześniony zderzak. Przyczepka Croozer dostępna jest w wersji z amortyzacją, dla zwiększenia komfortu podczas jazdy w terenie. Model Croozer Kid 2 z 2019 roku jest objęty zwiększoną trzyletnią gwarancja producenta.

croozer kid 2
Przyczepka Croozer Kid 2 2019

Z amortyzacją czy bez?

Przyczepka do roweru dla dzieci to dobre rozwiązanie nie tylko jeśli chodzi o jazdę po asfaltowych drogach. Modele z amortyzacją są przystosowane do jazdy w trudnym terenie. Specjalne zawieszenie sprosta nierównościom na drodze. Przyczepki amortyzowane tłumią drgania, by dzieci mogły podróżować spokojnie na różnorodnych trasach.

Do jazdy po mieście i utwardzonych drogach wystarczające są modele bez amortyzacji. Kupując przyczepkę, warto zatem od razu przemyśleć, jakie wycieczki planujemy w szczególności. Przyczepka amortyzowana to oczywiście odpowiednio większy wydatek.

Przyczepka do roweru dla dzieci to koszt rzędu kilku tysięcy złotych. Jest to jednak wyposażenie, które będzie towarzyszyć rodzinie przez dłuższy czas, ponieważ jest przeznaczone nie tylko dla niemowląt. Przed zakupem przyczepki można skorzystać z usług wypożyczalni, by przetestować konkretny model na trasie.

Aktywne spędzanie czasu z najbliższą rodziną to świetny sposób na zaciskanie więzi. Spraw by aktywność była przyjemnością. Oprócz odpowiedniego sprzętu warto pamiętać o odzieży sportowej. Masz już swoje spodenki rowerowe z wkładką, koszulkę, rękawiczki i kask? Jeśli nie, skompletuj strój już dziś i ciesz się wspólnymi wycieczkami rowerowymi.

2 myśli na temat “Sportowe przyczepki do roweru”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *