Odżywki na rzeźbę

scitec lab

Dla wielu osób trenujących na siłowni to właśnie rzeźba jest głównym celem do osiągnięcia. Nie tylko kulturyści dążą do imponującej muskulatury. Jeśli ćwiczysz, chcesz mieć z tego różnorakie korzyści, również te, które widać gołym okiem. Aby skuteczniej wypracować rzeźbę, można wspomagać się odżywkami, które są bezpieczne i przebadane oraz mają korzystne działanie. Mają one korzystne działanie w przypadku osób podejmujących regularnie wzmożoną aktywność fizyczną. Po jakie suplementy na rzeźbę sięgnąć? Jakie produkty mieszczą się w tej kategorii?

Odżywki na rzeźbę należą do najpopularniejszych suplementów, po które sięgają kulturyści i nie tylko. Preparaty z tej kategorii najszybciej znikają z półek na stoiskach w siłowniach czy też w sklepach sportowych. Nie ma w tym niczego dziwnego, ponieważ wielu osobom zależy na przyspieszeniu efektów treningów oraz na ich maksymalizacji. Jeśli wkładamy dużo energii i czasu w ćwiczenia, chcemy, żeby było to widać! Odżywki na rzeźbę mogą w tym pomóc. Znajdziemy wśród nich przebadane i bezpieczne suplementy stanowiące wartościowe wzbogacenie diety sportowców i osób aktywnych.

Odżywki na rzeźbę, trening i dieta

Sama suplementacja nie wystarczy. Żeby skutecznie uwidocznić czystą masę mięśniową, należy przeprowadzać regularny, specjalnie opracowany trening. Warto również zadbać o zbilansowaną dietę bogatą w niezbędne składniki odżywcze takie jak między innymi białko, węglowodany i tłuszcze w odpowiednich proporcjach. Pamiętajmy, że suplementy to nie zamiennik lecz jedynie uzupełnienie diety. Jak najwięcej potrzebnych składników należy przyjmować wraz z posiłkami.

Jeśli sięgamy po suplementy, warto robić to z rozsądkiem. Nie mając doświadczenia, należy korzystać ze wsparcia profesjonalisty. Najlepiej porozmawiać z dobrym trenerem personalnym lub z dietetykiem, który opracuje dla nas plan żywieniowy i doradzi, po jakie odżywki na rzeźbę sięgać. Z całą pewnością warto również wybierać markowe produkty wysokiej jakości. Sprawdzeni producenci suplementów dla sportowców to między innymi Scitec Lab, Olimp czy IHS.

Kreatyna

Wśród odżywek na rzeźbę należy wymienić między innymi preparaty zawierające w składach kreatynę. Rozróżniamy różne frakcje kreatyny. Do najpopularniejszych form należą monohydrat i jabłczan kreatyny. Monohydrat jest najtańszy i najlepiej przebadany, jednak jabłczan również ma coraz więcej zwolenników, dzięki swej dobrej przyswajalności i innym cennym właściwościom. Do popularnych produktów należą chociażby Olimp Kreatyna dostępna w kapsułkach i w proszku czy kreatyna IHS Anabolic Dream, która zawiera aż 5 form najskuteczniejszych kreatyn.

olimp kreatyna

 

 

Olimp kreatyna Mega Caps. Wysokomikronizowana postać kreatyny, łatwo rozpuszczalna i dobrze wchłaniana do tkanek. Skuteczniejsza od tradycyjnego monohydratu.

Poszukując odżywek na rzeźbę, warto sięgnąć po produkty Trec, Scitec Lab, Olimp czy USN. W drodze do osiągnięcia najlepszych wyników można testować rożne suplementy, jednak należy zachowywać przy tym dawkowanie zalecane prze producentów oraz wybierać wyłącznie przebadane produkty znanych koncernów, które posiadają własne nowoczesne laboratoria.

Jedna myśl na temat “Odżywki na rzeźbę”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *