Zwycięzcy Mr Olympia promują USN

usn odżywki

Międzynarodowa Federacja Kulturystyki i Fitnessu zrzesza najlepszych kulturystów na całym świecie. Coroczne mistrzostwa kulturystów amatorów IFBB Mr. Olympia i Ms. Olympia, a także pozostałe prestiżowe imprezy organizowane przez federację, cieszą się dużą popularnością. W ubiegłych latach wśród gwiazd IFBB znaleźli się między innymi William Bonac słynący z wielkich ramion oraz lubiany przez wszystkich Ryan Terry, którego widzieliśmy wielokrotnie na okładkach kulturystycznych magazynów. Obaj zawodnicy promują teraz markę USN.

Międzynarodowa Federacja Kulturystyki i Fitnessu (ang. International Federation of BodyBuilding and Fitness – IFBB) co roku organizuje szereg zawodów fitness na poziomie światowym, kontynentalnym i krajowym oraz mistrzostwa świata zawodowców, czyli Mr. Olympia i Ms. Olympia. Członkiem IFBB jest między innymi Związek Kulturystki, Fitness i Trójboju Siłowego. Zawodnicy utytułowani w zawodach cieszą się dużą sławą w świecie sportu, zdobywają popularność w mediach oraz robią karierę w modelingu fitness.

Twarze Mr Olympia

Ryan Terry, twarz marki USN, to laureat Mister International i Mr. Great Britain w 2010 roku, kulturysta oraz model fitness. Terry pozował dla najpopularniejszych magazynów branżowych, w tym dla Men’s Health, Men’s Fitness czy Ironman. Jego doskonałe proporcje, a także harmonijne rysy twarzy sprawiają, że Ryan Terry jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci kulturystyki i fitness w Wielkiej Brytanii w przeciągu ostatnich lat.

William Bonac, laureat między innymi w zawodach Mr. Olympia 2017, kojarzony jest przede wszystkim z imponującym obwodem ramion, a także z umięśnionymi nogami. Ten niezwykle charyzmatyczny i zdeterminowany zawodnik swoja drogę do sukcesu rozpoczął w wieku 13 lat. Kulturysta wytrwale dążył do osiągnięcia efektu, jakim może pochwalić się obecnie – i ciężko pracował nad swoim ciałem. Dziś William Bonac kojarzony jest z niezłomnością, siłą charakteru oraz z naciskiem na właściwe odżywianie.

Ryan Terry i William Bonac dla USN

Kulturyści IFBB zostali w ostatnim czasie twarzami USN, jednej z najbardziej znanych marek na rynku suplementów sportowych. Ambasadorowie marki promują suplementy jako skuteczne wspomaganie diety, produkty które wspierają w drodze do upragnionej masy. USN, odżywki polecane przez Terry’ego i Bonaca dobrze przyjęły się na polskim rynku. Wśród najchętniej kupowanych wymienić należy USN Whey Protein Premium. USN – odżywki, które promuje Ryan Terry to w szczególności USN BLUELAB™ 100% Whey, ISO Zero, Amino ENER-G i Phedracut LAVA X. Bonac promuje na stronie USN produkty 3XT PUMP, Hardcore Whey GH, Hyperbolic MASS oraz Creatine HCL.

usn whey protein premium
USN Whey Protein Premium

 

 

 

 

 

 

 

Produkty USN, odżywki i suplementy dla sportowców, w tym USN Whey Protein Premium, to produkty godne uwagi, również jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny. Jak widać, producenci odżywek sportowych w dobie dużej konkurencji muszą kłaść nacisk nie tylko na jakość ale również na dobrą promocję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *